Fotografia Ślubna

Miłość ……..
Najpiękniejsza i najbardziej głęboka relacja międzyludzka.
Od tego wszystko się zaczyna… Jedno spojrzenie, jeden uścisk ręki, jeden pocałunek…jedno bicie serca…. Oto jak widzę was Ja …. romantycznie, niedopowiedzianie, w swietle zadumy, subtelnych gestów, kochających spojrzeń i rozmarzonych oczu.
Delikatna Ona i męski On.
Na naszej wspólnej sesji- pragnę być waszym obserwatorem, widzem- tego co tworzy się na nowo. Pragnę dla was zatrzymać wspomnienie waszych przyspieszonych oddechów, miękkich ust i delikatnie ciepłych dłoni. To mi w duszy gra i to chce dla was tworzyć.
Miłość…. miłosć nie potrzebuje wykreowania uśmiechu, żartu ani rozbawienia- miłość wymaga uwagi, zamyslenia i wzruszenia.
To chcę wam podarować – na waszą nową drogę życia.
Sesje wykonuję na łonie przyrody korzystając z sezonowej roślinności – szukając magicznych i pięknych miejsc. Ponieważ zawsze jestem profesjonalnie przygotowana- proponuję Państwu bliskie tereny, by nie tracić ani chwili z waszego cennego czasu razem ,na dalekie wyjazdy.
Fotografuję w cieniu szukając tajemniczości, baśni, odrealnienia. Im „dziwniej”, im bardziej intrygująca i nieokiełznana roślinność- tym lepiej.
Fascynuje mnie też piękno porzuconych i zaniedbanych pałaców.

Wykonana przeze mnie sesja jest równoznaczną akceptacja zgody na publikację.
Przyjmuje tylko kilka (4-6) zleceń rocznie.

Szanowni Państwo – ponieważ zależy mi na waszym zadowoleniu i szanuję wasze zaufanie do mej osoby – nie podejmuję zleceń, które nie są zgodne z moim poczuciem estetyki i smaku artystycznego.
Zapłata za fotorelację (pomniejszona o zadatek) następuje do 7 dni po zaślubinach i weselu. Posiadam upoważnienie do fotografowania uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną w Toruniu .

Zapraszam was bardzo serdecznie- namalujmy Waszą miłość na lata.

Nie fotografuje uroczystości weselnych.

Współpracuje tylko z Fotolabami oferującymi tylko najwyższej jakości fotododatki- w trosce o ich nieprzemijające piękno i trwałość.

Poniżej przykłady oddanych Fotoalbumów oraz pudełek z odbitkami.

Galeria