Fotografia ślubna Grudziądz | Plener ślubny - BATFOTO
7097
page-template-default,page,page-id-7097,bridge-core-3.0.6,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.2,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-overridden-elementors-fonts,qode_disabled_responsive_button_padding_change,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-7097

Fotografia ślubna

Miłość……..

Najpiękniejsza i najbardziej głęboka relacja międzyludzka.
Od tego wszystko się zaczyna… Jedno spojrzenie, jeden uścisk ręki, jeden pocałunek…jedno bicie serca…. Oto jak widzę was Ja …. romantycznie, niedopowiedzianie, w świetle zadumy, subtelnych gestów, kochających spojrzeń i rozmarzonych oczu.

Delikatna Ona i męski On.

Na naszej wspólnej sesji

– pragnę być waszym obserwatorem, widzem- tego co tworzy się na nowo. Pragnę dla was zatrzymać wspomnienie waszych przyspieszonych oddechów, miękkich ust i delikatnie ciepłych dłoni. To mi w duszy gra i to chce dla was tworzyć.
Miłość…. miłość nie potrzebuje wykreowania uśmiechu, żartu ani rozbawienia- miłość wymaga uwagi, zamyślenia i wzruszenia.
To chcę wam podarować – na waszą nową drogę życia.

Sesje wykonuję na łonie przyrody korzystając z sezonowej roślinności

– szukając magicznych i pięknych miejsc. Ponieważ zawsze jestem profesjonalnie przygotowana- proponuję Państwu bliskie tereny, by nie tracić ani chwili z waszego cennego czasu razem ,na dalekie wyjazdy.
Fotografuję w cieniu szukając tajemniczości, baśni, odrealnienia. Im „dziwniej”, im bardziej intrygująca i nieokiełznana roślinność- tym lepiej.
Fascynuje mnie też piękno porzuconych i zaniedbanych pałaców.

Fotoalbum sesja ślubna plenerowa

Wykonana przeze mnie sesja jest równoznaczną akceptacja zgody na publikację.
Przyjmuje tylko kilka (4-6) zleceń rocznie.

Szanowni Państwo – ponieważ zależy mi na waszym zadowoleniu i szanuję wasze zaufanie do mej osoby – nie podejmuję zleceń, które nie są zgodne z moim poczuciem estetyki i smaku artystycznego.
Zapłata za fotorelację (pomniejszona o zadatek) następuje do 7 dni po zaślubinach i weselu. Posiadam upoważnienie do fotografowania uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną w Toruniu .

Zapraszam was bardzo serdecznie namalujmy Waszą miłość na lata.

Nie fotografuję uroczystości weselnych.

Fotoalbumy

Współpracuje tylko z Fotolabami oferującymi tylko najwyższej jakości fotododatki- w trosce o ich nieprzemijające piękno i trwałość.

Poniżej przykłady oddanych Fotoalbumów oraz pudełek z odbitkami.