Sesje w plenerze - BATFOTO
6964
page-template-default,page,page-id-6964,bridge-core-3.0.6,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-overridden-elementors-fonts,qode_disabled_responsive_button_padding_change,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-6964

Sesje w plenerze

Sesje plenerowe zajmują specjalne miejsce w moim sercu.

Tu mogę dać głos mej duszy, która pragnie dla was tworzyć najpiękniejsze z możliwych prac.
Sesję wykonuję na łonie przyrody korzystając z sezonowej roślinności w wybranej przeze mnie lokalizacji. Łąki, polne drogi, wysokie trawy, wzgórza, leśne ścieżki – czyli wszystko to, co niezbędne jest do stworzenia artystycznych ujęć.

Miejsce na sesje zawsze wybieram z należytą starannością. Fotografuję w cieniu szukając tajemniczości, baśni, odrealnienia. Im „dziwniej”, im bardziej intrygująca i nieokiełznana roślinność- tym lepiej.

Szanowni Państwo – ponieważ zależy mi na waszym zadowoleniu i szanuję wasze zaufanie do mej osoby – nie podejmuję zleceń, które nie są zgodne z moim poczuciem estetyki i smaku artystycznego.

Plenery wykonuje późnym popołudniem : otwarte tereny, łąki, kwitnące drzewa, strumienie i jeziora-
2 sesje w tygodniu- indywidualne terminy – proszę o kontakt