Sesje Noworodkowe w studiu

Witajcie w miejscu w którym – dzieje sie największa magia.
Sesja noworodkowa jest najpiękniejszym przeżyciem zarówno dla Rodziców, dla mnie jak i dla samego maleństwa. To tu – mając tylko jedna szansę, tworzymy wspólnie historie, która przetrwa na lata, by cieszyć i wzruszać.
Sesję wykonuje w swoim studio, które spełnia wszystkie wymogi, by gościć małego modela. Studio nagrzane jest do temperatury kąpielowej, w tle włączone są kojące dźwięki. Przewijak, wygodna kanapa dla rodziców, jasne kolory, ciepła i cudowna atmosfera – sprawiają że chwile, które spędzamy razem są niezapomniane. W studio znajdziecie Państwo piekne ubranka. Opaski, czapeczki, kocyki idealne dla małych modeli.

Spotykamy się przeważnie między 6 a 12 dniem życia dzidziusia. Jest to najlepszy okres- do wykonania pięknych ujęć, gdyż maleństwo większość dnia śpi, jest rozluźnione i spokojne.
Rodzice w tym czasie mogą poświęcić czas sobie- by wtuleni w siebie przyglądać się mojej pracy.
Ostatecznym czasem na wykonanie takiej sesji jest okres 14 dnia od daty urodzenia. Dlatego tak bardzo wazne jest, by na sesję umówić się jeszcze w czasie ciąży, lub maksymalnie do 2 dni po porodzie.
Wówczas macie Państwo pewnosc dostępności terminu. Czas sesji zawsze uzależniony jest od maleństwa, bo to ono w tym dniu jest dla nas wszystkich najważniejsze – jednak nie przekracza on 4 godzin.
Pod koniec sesji wykonuję ujęcia samego maleństwa, jak i zdjecia z Rodzicami i ewentualnym rodzeństwem. Proszę zapakować ubrania kolorystycznie dobrane do wybranego tła.

Jako profesjonalny fotograf- stawiam na jakość i dokładność- dlatego też specjalnie dla Państwa – ukończyłam szkolenia z fotografii noworodkowej – zarówno u Pana Czarka Rajkowskiego jak i u Pani Barbary Pietrzak a także  MK Slowinski Photography.

Na sesje należy zabrać :

  • kocyk/rożek dla dziecka,
  • smoczek,
  • podkład do przewijania,
  • parę pieluszek tetrowych
  • chusteczki do przewijania i pieluszki w jak najmniejszym rozmiarze (15 szt optymalnie)
  • jedzonko – o ile maleństwo karmione jest mlekiem modyfikowanym. Studio umożliwia podgrzanie pokarmu. Sugerowana ilość – około 70-100 ml
  • jeśli dzieciątko jest na piersi- to też wiadomo :) – aczkolwiek mile widziane jest ściągnięte mleczko w butelce- w sytuacji w której dziecko jeszcze nie potrafi dobrze ssać, je chaotycznie, nie najada się

Ja zapewniam wszelkie niezbędne dodatki do sesji, nakrycia głowy, opaski, ubranka.

Podczas sesji liczbę osób w studiu należy zredukować do niezbędnego minimum tj. max rodzice + fotografowane dziecko.

Rabat 10 %

 W podziękowaniu za odbytą sesję noworodkową otrzymają Państwo 10 % zniżkę na sesję „sitters”-czyli kolejną sesję dziecka wypadającą na 7-10 miesiąc życia.

Galeria