Sesje noworodkowe - BATFOTO
6734
page-template-default,page,page-id-6734,bridge-core-3.0.6,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-overridden-elementors-fonts,qode_disabled_responsive_button_padding_change,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-6734

Sesje Noworodkowe w studiu

Witajcie w miejscu w którym – dzieje sie największa magia.

Sesja noworodkowa jest najpiękniejszym przeżyciem zarówno dla Rodziców, dla mnie jak i dla samego maleństwa. To tu – mając tylko jedna szansę, tworzymy wspólnie historie, która przetrwa na lata, by cieszyć i wzruszać.
Sesję wykonuje w swoim studio, które spełnia wszystkie wymogi, by gościć małego modela. Studio nagrzane jest do temperatury kąpielowej, w tle włączone są kojące dźwięki. Przewijak, wygodna kanapa dla rodziców, jasne kolory, ciepła i cudowna atmosfera – sprawiają że chwile, które spędzamy razem są niezapomniane. W studio znajdziecie Państwo piekne ubranka. Opaski, czapeczki, kocyki idealne dla małych modeli.

Spotykamy się przeważnie między 6 a 12 dniem życia dzidziusia. Jest to najlepszy okres- do wykonania pięknych ujęć, gdyż maleństwo większość dnia śpi, jest rozluźnione i spokojne.
Rodzice w tym czasie mogą poświęcić czas sobie- by wtuleni w siebie przyglądać się mojej pracy.
Ostatecznym czasem na wykonanie takiej sesji jest okres 14 dnia od daty urodzenia. Dlatego tak bardzo ważne jest, by na sesję umówić się jeszcze w czasie ciąży, lub maksymalnie do 2 dni po porodzie.
Wówczas macie Państwo pewność dostępności terminu. Czas sesji zawsze uzależniony jest od maleństwa, bo to ono w tym dniu jest dla nas wszystkich najważniejsze – jednak nie przekracza on 4 godzin.
Pod koniec sesji wykonuję ujęcia samego maleństwa, jak i zdjęcia z Rodzicami i ewentualnym rodzeństwem. Proszę zapakować ubrania kolorystycznie dobrane do wybranego tła.

Jako profesjonalny fotograf- stawiam na jakość i dokładność- dlatego też specjalnie dla Państwa – ukończyłam szkolenia z fotografii noworodkowej – zarówno uPana Czarka Rajkowskiego jak i u Pani Barbary Pietrzak a także  MK Slowinski Photography.

Na sesje należy zabrać:

  • kocyk/rożek dla dziecka,
  • smoczek,
  • podkład do przewijania,
  • parę pieluszek tetrowych
    chusteczki do przewijania i pieluszki w jak najmniejszym rozmiarze (15 szt. optymalnie)
  • jedzonko – o ile maleństwo karmione jest mlekiem modyfikowanym. Studio umożliwia podgrzanie pokarmu. Sugerowana ilość – około 70-100 ml
  • jeśli dzieciątko jest na piersi- to też wiadomo 🙂 – aczkolwiek mile widziane jest ściągnięte mleczko w butelce- w sytuacji w której dziecko jeszcze nie potrafi dobrze ssać, je chaotycznie, nie najada się

 

Ja zapewniam wszelkie niezbędne dodatki do sesji, nakrycia głowy, opaski, ubranka.

 

Podczas sesji liczbę osób w studiu należy zredukować do niezbędnego minimum tj. max rodzice + fotografowane dziecko.

Rabat 10%

W podziękowaniu za odbytą sesję noworodkową otrzymają Państwo 10 % zniżkę na sesję „sitters”-czyli kolejną sesję dziecka wypadającą na 7-10 miesiąc życia.